Norges mest seriøse nyhetside

annonse

Er denne babyen begavet? Ettåring fra Kløfta er allerede på det kognitive nivået til den amerikanske presidenten

artikkelen fortsetter under annonsen

Hun er rett og slett et geni: Lille Leah fra Kløfta er tolv måneder gammel og fortsatt en baby – men hjernen hennes har allerede samme utviklingsstadium som den nåværende amerikanske presidenten Donald Trump.

«Først fikk jeg gåsehud da jeg hørte det», rapporterer Leah`s mamma, Britt, mens den lille jenta gnir seg inn med spaghetti og tomatsaus ved siden av seg. «Men det er sant. Vi fikk det testet. Hun er på samme nivå som Donald Trump.» OG; Leah kan stå på ett ben i over 2 sekundere

artikkelen fortsetter under annonsen

Leah holder foreldrene sine på tå hev slik Trump holder verden på tå hev. «Det er alltid noe», rapporterer faren hennes, Bjørn-Anton «Noen ganger har hun sølt seg til og er i dårlig humør. Så skriker hun helt urealistiske ting fordi hun ikke får lov til å røre stikkontakten. Eller hun vil velte alle blomsterpottene i huset. Hjernen hennes er så aktiv at man kan se at hun er en pådriver, akkurat som Trump.» Vi er selvfølgelig stolte.

«Vår lille jente er like smart som den amerikanske presidenten» sier faren

Forrige uke ga en omfattende test det endelige beviset på at hun kognitivt opererer på samme nivå som verdens mektigste mann. «Da hun ble vist bildet av sjiraffen, sa hun umiddelbart ‘Tussi’, og hun kjente også igjen kamelen», uttalte moren hennes, Britt, stolt. «Ekspertene sa at de vanligvis bare ser den slags fra sittende amerikanske presidenter.»

Leah skal neste uke starte i jobben som politisk rådgiver i Stortinget

annonser:

Hotellnett.no

Finn rimelige hotell over hele verden

Smakelig.com

Vi hjelper deg i jakten på det gode liv

morsommedyr.no

Alt om dyr og kjæledyr

Luksusferie.no

Ferie på sitt beste Finn din neste destinasjon her

annonse

annonse